Na uczestników Maszeruję-Kibicuję co roku czeka atrakcyjny pakiet startowy. Podstawowym jego elementem jest okolicznościowa koszulka, wykonana z najwyższej jakości materiałów, odpowiednich do uprawiana sportu. W pakiecie startowym znajdziesz także podręczny plecaczek w który możesz spakować swoje rzeczy, broszurę informacyjną z planem trasy i programem imprezy oraz upominki od naszych sponsorów i partnerów.

Zasady odbioru pakietu startowego

  • Aby odebrać pakiet startowy, musisz mieć przy sobie dokument tożsamości oraz wydrukowane i podpisane potwierdzenie rejestracji. Potwierdzenie możesz wydrukować z poziomu zakładki "KONTO".
  • Aby odebrać pakiet startowy dla innej osoby, należy posiadać wydrukowane i podpisane potwierdzenie rejestracji tej osoby, upoważnienie napisane przez tą osobę uprawniające Cię do odbioru jej pakietu startowego, kserokopię jej dokumentu tożsamości oraz swój dokument tożsamości.

Miejsce i termin odbioru pakietu startowego

  • Informacje dotyczące terminu i miejsca odbioru pakietów startowych podamy bliżej terminu imprezy. Należy pamiętać, że w dniu startu pakiety startowe nie będą wydawane.